Ilbu Jahi- ja Puhkemaja

Ilbu Jahi- ja Puhkemaja on ehitatud 2015a. ja asub Tartu linna lähedal Keeri külas, looduskauni Keeri järve ning Keeri-Karijärve looduskaitseala vahetus läheduses.

Puhkemaja on võimalik rentida täies ulatuses, sisaldades suurt saali, väikest saali, sauna ja teise korruse magamistubasid. Saali ja sauna on võimalik rentida ka ilma ööbimiseta.

Ootame aastaringselt külla kõiki, kes soovivad aktiivselt puhata, looduses aega veeta, kalastada ja pärast mõnusalt veedetud päeva nautida pererahva külalislahkust.

Külastajatele pakume ehtsa suitsuahju kasutamise võimalust. Samuti pakume Keeri järvest püütud värsket kala, mida saaksite kohapeal valmistada või meilt tellida suitsutatult, uhhaana ning maitsestatuna fooliumis.

Ilbu Jahi- ja Puhkemajas saate linnakärast eemal tähistada olulisi tähtpäevi, pidada pidusid, firma suve- ja talvepäevi ning lihtsalt pere ja sõpradega kvaliteetaega veeta.

Saabumine

Puhkemajja saabumine ja lahkumine toimub eelneval kokkuleppel.

Suur saal

Suurt saali on võimalik kohandada laudadega 65 istekohaga peosaaliks või seminariruumiks.

Väike saal

Väikest saali on võimalik kasutada suure saali kõrval tantsusaalina või eraldi väiksema seltskonnaga peo pidamise ruumina (a 20 inimest).

Köök

Puhkemaja köögis on võimalik kasutada külmkappi, puupliiti ja elektripliit koos ahjuga. Olemas on veekeetja ja kohvimasinad. Õues on võimalik kasutada kahte söegrilli.

Ühtlasi pakume meie käest lauanõude laenutamise võimalust (taldrikud, noad-kahvlid-lusikad, kohvitassid, šampuse-ja morsiklaasid, viinapitsid).

Majutus

Majutusvõimalust pakume puhkemaja teisel korrusel, 2-4 inimese tubades. Magamistubasid on 8, voodikohti 35.

Saun

Puhkemajas on suur puuküttega saun ja dushiruum. Saunas on lubatud vihtlemine ja erinevate aroomiõlide kasutamiseks on leiliruumis olemas vastav alus. Kaseviht ja küttepuud on külastajatele puhkemaja poolt.